Menü Kapat
Balbay İzolasyon & Havalandırma İmalat ve Montaj Sanayi

İş hayatına Eskişehir Günyüzü ilçesi ayvalı köyünde yaz döneminde çalışma isteği ile çobanlık yaparak, okul harçlığını çıkarmak için çalışmaya başlamıştır. Ankara Polatlı’da orta öğrenimini bir yılın ardından bırakıp, Bursa’ya Dayısı Hasan Hüseyin Pektaş vesilesiyle 1986 aralık 17 de Bursa’da Kara sör çırağı kısa süre sonra Bursa’da sanatkarların yetiştiği Kayıhan çarşısında Havalandırma çırağı olarak meslek hayatına başlamıştır. Meslek sevgisi ahlakıyla kendini Bursa sanayisinde yetiştirerek geniş bir iş potansiyeli olan Bursa sanayisinde 1998 yılı itibariyle kendi adına firma kurmaya karar veren Yasin bey, BİHAT balbay izolasyon havalandırma sanayi ismini kurarak kardeşi Hüseyin Balbay ile birlikte emin adımlarla bursa esnafı ve sanayicisinin takdirini toplayan Yasin Bey başarının sırsını çalışmak toplumcu ve takipçi olarak başarılı adamlarla firmanın çıtasını yükseltiyor.

Kaliteli yönetim anlayışından taviz vermeyen firmamız; tesisat izolasyonları, aspiratörler, havalandırma kanalları, demir doğrama ve ferforje, çelik baca sistemleri ve menfezlerin imalat ve montajını yapmaktadır. Bulunduğu sektörde etkin, verimli ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip eden, müşteri istek ve beklentilerini optimum seviyede karşılayıp üretim yapısını yine bu çerçevede şekillendirmiştir.

Rekabetin ulusal ve uluslararası alanda inanılmaz boyutlara ulaştığı günümüzde “müşteri odaklı çalışma” ve “daima kalite” anlayışını modern üretimin ve üretim sonrası hizmetin zorunlu bir sonucu olarak görmekte ve hayata geçirmek için çaba göstermektedir.